Covid-19 Önlemleri

Pine Beach Ailesi olarak siz değerli misafirlerimizi bu süreçte çok özledik, normalleşme dönemine girdiğimiz bu dönemde sizleri tekrardan ağırlamak için aldığımız önlemlerle ‘Sağlık Sertifikası’ için başvuruda bulunarak tüm şartları ve normları tamamlamış olduk. Her şeyden önce Pine Beach Ailesi olarak departman yöneticilerimiz ile kurduğumuz ve sadece Covid hijyen kurallarının denetlenmesini sağlayacak ekibimiz, tatilinizin başlangıcından bitişine kadar sağlınız için sürekli olarak denetimde olacaklardır.

Sizler için resepsiyon alanımızda temassız ve hızlı c/in işlemleri ile ilgili hazırlıklar yaptık ve girişlerde talep eden misafirlerimize KKDolarak maske ve eldiven verilecektir. Siz değerli misafirlerimiz için giriş öncesinde, tüm odalarımız 24 saat boyunca havalandırılıp, O3 (Ozon) temizlik üniteleri ile temizlenecektir. Kişisel hijyenin ön planda tutulduğu banyo ve tuvaletlerimiz gönül rahatlığında konaklayabilmeniz için klorak ve dezenfektan malzemeleri ile temizlenmektedir.

Tesisimiz içerisinde bulunan 2 Ana restoran, 3 A’la Carte, 3 Snack restoranımız ile sizlere sosyal mesafe ve hijyen kuralları gözetilerek eğitimli ve deneyimli personellerimiz tarafından en üst seviyede hizmet verilecektir.

Otel ortak kullanım alanlarını kapsayacak şekilde sosyal mesafe planı hazırlayarak toplanma alanlarında düzenlemeler yaptık.

Çalışan ve misafirlerimiz için otelin genel kullanım alanlarında, kolaylıkla ulaşabilecek noktalarda dezenfektanlar yerleştirildi.

Sahil alanı ve havuz kenarları için sosyal mesafe kuralları dikkate alınarak yeniden düzenlendi.

2 adet Deniz Suyu ve 1 adet tatlı sudan oluşan havuzlarımızdaki klor seviyesi Sağlık Bakanlığının belirttiği değerlerde yeniden düzenlendi. Spor salonları ve SPA alanlarında randevu sistemi uygulanacak olup her kullanım sonrası temizlik ve havalandırma işlemi yapılacaktır. Personelimiz düzenli sağlık kontrolüne tabi tutulmakta ve her 15 günde bir Covid-19 açısından izlenebilmesi için periyodik bilgiler alınmaktadır.

Covid-19 ve hijyen uygulamalarına yönelik tüm eğitimler iş yeri doktorumuz ve eğitim sorumlusu personeller tarafından tüm çalışanlarımıza verilmiştir.