B2B

B2B

Program Nasıl İşler?

USFK ülkemizde sigorta fuar buluşmasında ilk B2B Platformudur. UFSK ekibi ve organizasyon komitesi, SİGORTACILIKTA dünyadaki üst karar mercilerini davet etmektedir. Alım heyetleri listesi Katılımcılarla özel bir yazılım üzerinden paylaşılacaktır, katılımcılar bu yazılım üzerinden görüşmek istediği firmaları seçip randevu alabilir. Fuarın ikinci ve üçüncü günleri gerçekleşen B2B oturumlarından sonra, isterlerse görüşmelerine standlarında devam edebileceklerdir.

USFK’in sunduğu bu iş geliştirme platformu ile hedefe odaklı ekiplerin yapacağı çok sayıda nitelikli ikili iş görüşmesinden somut sonuçlar ortaya çıkacak, yeni iş potansiyelleri belirlenecek ve her iki taraf için kazançlı uluslararası anlaşmalar yapılacaktır.

Katılımcı Profili

USFK, her yıl rutin olarak sektör profesyonellerini ve temsilcilerini bir araya getirecektir. Bu etkinliğe katılın ve işinizi geliştirmek için sektör temsilcileriyle yüz yüze görüşün, ilham verici fikirlerinizi paylaşın ve iş fırsatlarını oluşturun.

Neden Katılmalısınız?

SİGORTACILIK SEKTÖRÜNDE EN BÜYÜK B2B PLATFORMU
Bu uluslararası iş geliştirme platformu aynı zamanda Türkiye ile çeşitli ülkeler arasında Sigortacılık sektöründe yeni stratejik ortaklıklar kurulmasını ve bu konularda karşılıklı görüş alışverişini geliştirip sinerji yaratarak, yurdumuza doğrudan yatırımın teşvik edilmesini de sağlamaktadır.

· Yeni işbirliği antlaşmaları ve iş ortaklıkları, yeni yatırım ve yatırımcılar
· Avrupa, Asya, Amerika, Afrika’daki önemli karar merciileri ile görüşme
· Ülkemizin de SİGORTACILIKTA marka bir destinasyon olması
· Sektörün örnek uygulamaları hakkında konferans, panel ve etkinliklere katılmak
· Ulusal ve uluslararası uzmanlar ve kurumlarla uzun vadeli işbirliği Sektörün ihtiyaç ve sorunlarını bakanlık düzeyinde görüşme

fadsafa